Про проект

Історія проекту

Проект Pictures for Peace розпочався як партнерський проект школи Joyful Learning School у Суньяні, Гана/Африка, з партнерською початковою школою Емен/Мьорзе (Grundschule Ehmen/Mörse) у Вольфсбурзі, Німеччина. 11 березня 2022 року учні почали малювати свої особисті малюнки миру. Учні із двох континентів представляють свої "Малюнки миру" (Pictures for Peace) на виставці, присвяченій миру, на сайтах своїх шкіл. Це їхня реакція на російську агресію, що розпочалася в Україні 24 лютого 2022 року.

Тоді ідею підхопили

Дедалі більше бажаючих взяти участь у Pictures for Peace. Віктор Вус був тим часом у Львові, працюючи з дітьми-біженцями. Доктор Моніка Аламдар-Німанн підтримує дітей-біженців з Ірану у будинку біженців у Хельмштедті, знайомі з початкової школи Мьорзе/Емен, колеги з дитячої лікарні, підтримували ідеями. Дедалі більше бажаючих взяти участь у Pictures for Peace. Партнерський шкільний проект Pictures for Peace почав виходити за власні межі. Ми були натхненні і відчували, що Pictures for Peace подорожує і, що насправді поширює мир. Зародився план провести ініціативу у всьому світі. Тому було знайдено спільну платформу.


Ми отримали цінну підтримку від PR-експертки Ярослави Католик (засновниці Press Association UA) та юристки Аліни Сущик з Києва. Вони – креативна команда, яка реалізує проєкт, популяризує та займається піаром. Режисерка Софія Самойлова, яка задокументувала навчання та роботу з опрацювання травм в Україні Інститутом KIM e.V. з міста Вольфсбург, організувала пожертвування на створення домашньої інтернет-сторінки.


Аліна та Ярослава подали хорошу ідею доповнити зростаючу виставку малюнків миру аукціоном. Окремі малюнки можна придбати за пожертвування, а гроші направити на конкретну підтримку для дітей, які постраждали від війни. Таким чином, малюнки миру ведуть до підтримки миру і, зокрема, допомагають в одужанні дітей.


Малюнки на цій сторінці присвячені всім, хто бажає миру, втіхи та сили.

Їх можна побачити скрізь, де є інтернет – також в Україні на станціях метро їх транслюють на екранах.

Тепер ви можете стати його частиною.

Надсилайте свої малюнки миру (Pictures for Peace) ел. поштою або через WhatsApp:

AlinaSuscyk@gmail.com             +380963061055

yaroslava.katolyk@gmail.com     +380996612234Більше

Інститут KIM e.V. з міста Вольфсбург www.konzept-integrativer-methodik.de з 2017 року готує експертів в Україні з консультування з опрацювання травм за KIM. Ще до вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року в Україні було понад два мільйони внутрішньопереміщених осіб. Люди, які втекли від збройних конфліктів на сході України та Криму з 2014 року, деякі з яких були серйозно травмовані та терміново потребують допомоги. З огляду на велику кількість біженців від війни з України тут, у Німеччині, ми хотіли б передати свій досвід та знання з консультування з опрацювання травм українською та німецькою мовами зацікавленим помічникам, щоб надати першу допомогу якомога більшій кількості біженців у опрацюванні їх пережитих травм. Для цього нам потрібна ваша підтримка.

Контакти: Ольга Олійник (Olga Olijnik) +49 176 380 555 31